Telo

Prístrojová lymfodrenáž

Počítačom riadený lymfodrenážny prístroj komprimuje vzduch a pumpuje ho do špeciálnych bandáží. Tak vznikajú jemné rytmické tlakové vlny, ktoré začínajú na špičkách nôh a v priebehu niekoľkých sekúnd kľžu pomaly smerom hore cez lýtka ku stehnám, zadku a bokom. Potom sa masážny tlak v bandážach pomaly automaticky vytráca a ďaľśia vlna začína.

V priebehu 50-minútového ošetrenia sa tak aktivujú približne 3 litre lymfy, ktorá sa v ľadvinách filtruje a nežiadúce toxíny sa vylučujú močom. Vznikne pocit ľahkosti a dobrého pocitu v nohách. Objem stehien, zadku a bokov sa zmenšuje.

Vďaka bandáži brucha tiež stimulačne pôsobí na tenké črevo, precízne aktivuje trávenie a urýchľuje zmenšovanie objemu brucha. Pokožka zostáva pevnejšia hladšia s dobrým svalovým tonusom.

 • Odporúčaná kúra 10 krát.
 • jedenásta návšteva zdarma
6,00 €

Kavitácia

K najvyhľadávanejším aj najúspešnejším ošetrením tela patrí v súčasnosti neinvazívna forma lipolýzy - Kavitácia (Low ultrasound system). Prístroj využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk na rozbíjanie tukových buniek, na ošetrenie všetkých foriem celulitídy, lokálnej adipocity a na selektívne formovanie postavy.

Kavitácia je rýchla, bezbolestná, neinvazívna alternatíva liposukcie a injekčnej lipolýzy, ktorá nevyžaduje rekoknvalescenciu a ošetrenie je cenovo dostupné pre každého klienta.

Kavitáciou pôsobíme na lokálnu adipocitu a najmä na edematóznu formu celulitídy. Pri kavitácií sa vytvárajú v bunke mikrobublinky, ktoré zapríčiňujú implóziu tukovej bunky, čím sa dosiahne redukcia adipocity a celuitídy vo veľmi krátkom čase.

Je to vhodná metóda na formovanie brucha, stehien, syndrómu jazdeckých nohavíc, horných končatín. To všetko bez anestézy, bez jaziev, bez bolesti.

Reliéf tzv. pomarančovej pokožky sa zlepšuje hneď od 1. sedenia. Najpríjemnejšie a najúspešnejšie sú však ubúdanie v cm - čo je už po prvom sedení merateľné.

 • 40 minút
  20,00 €

Endermológia

Vákuová podtlaková masáž vrátane chromoterapie. Je to vhodné ošetrenie po kavitácii. Urýchľuje tok lymfy a zabraňuje zadržiavaniu vody v tele, urýchľuje odvod produktov metabolizmu, spevňuje tkanivá a omladzuje pokožku.

 • 10 minút
  12,00 €

Masáž Aromatouch®

Relaxačná masáž s použitím esenciálnych olejov doTerra®. Uvoľnenie stresu, zlepšenie nálady, podpora liečby rôznych zdravotných potiaží (úzkozť, depresia, hypertenzia), úľava od bolesti, pomoc imunitnému systému.

25,00 €

Výživný koktail MCCM Mezosystém

Vákuová podtlaková masáž vrátane chromoterapie. Je to vhodné ošetrenie po kavitácii. Urýchľuje tok lymfy a zabraňuje zadržiavaniu vody v tele, urýchľuje odvod produktov metabolizmu, spevňuje tkanivá a omladzuje pokožku.

 • Ampulky Derma-Q + aplikácia s Q-valčekom
  5,00 €

Sme certifikovaní zastupiteľstvom spoločnosti MCCM. Podmienkou pre udelenie certifikátu sú absolvované špecifické školenia našich kozmetičiek pre prácu s produktami MCCM Mesosystem.